header_1000x205.jpg->description

VITAJTE

u Kilches - Legal

Všetci naši spolupracovníci každodenne pracujú na individuálnych riešeniach, ktoré sú s najvyššou mierou starostlivosti a zohľadňujúc relevantné detaily orientované na osobitné záujmy našich medzinárodných klientov.

Radi Vám poskytneme prehľad o našich aktivitách. Naše oblasti praxe nájdete v menu pod bodom „pracovné oblasti“. Tu môžete získať prehľad o našich rozsiahlych, každodenne rastúcich skúsenostiach v rôznych oblastiach.

Okrem tradičného právneho poradenstva vo veciach obchodného práva sme pravidelne poverení zastupovaním pred vnútroštátnymi súdmi a orgánmi. Vedenie procesov naprieč súdnymi inštanciami v občianskoprávnych veciach, vo veciach správneho a ústavného práva, ako aj pred medzinárodnými rozhodcovskými súdmi je súčasťou našej každodennej práce.

Náš newsletter pravidelne informuje o vybraných právnych novinkách v rámci špecializovaných oblastiach advokátskej kancelárie. Ak máte záujem,

tu sa môžete zaregistrovať pre náš bezplatný NEWSLETTER.

S cieľom zaručiť našim klientom najlepšie možné služby aj na medzinárodnej úrovni, máme náležitú sieť regionálnych špecialistov.

Radi sa postaráme o Vaše otázky a obavy. Za týmto účelom nás môžete kontaktovať počas pracovných hodín, samozrejme telefonicky, alebo nám pošlite e-mail alebo fax.

R. Kilches

News

27.11.2023

Rechtsletter 2023

Unser neuester Newsletter steht nun zum Download zur Verfügung. Viac

7.4.2021

SHUPL International Arbitration Conference (International Multi-Party, Multi-Contract and Supply Chain Arbitrations), tomorrow 8 April 2021

Viac
15.10.2018

CIETAC Office Opening in Vienna from 28.09.2018

Viac
24.9.2018

Save the date: CIETAC office opening in Vienna 28.9.2018 Palais Hansen Kempinski

#savethedate #OneBeltOneRoad #CIETAC #Arbitration #investmentprotection #BIT #Speaker Viac

NEWSLETTER PRIHLÁSENIE

Tu sa môžete prihlásiť do newsletteru, ktorý Vás bude informovať o vybraných novinkách z oblastí našej praxe. Získavať ho môžete prostredníctvom elektronickej pošty alebo poštou.

Prihlásenie